Promocje

Weekend Majowy

Atrakcyjne ceny wynajmu na długi weekend

Kontakt

76-211 Dębina, ul. Sosnowa 20, tel. +48 607 164 690 email: bernard67@o2.pl

Strona obsługiwana przez:
Dębina domki letniskowe, apartamenty, noclegi

Debina - domki letniskowe

Wg. przeprowadzonych przez Izbę Turystyki badań nt. „Czego oczekują turyści wybierający wakacje nad morzem?” wynika, że jednym z największych oczekiwań jest odpowiedni standard, zarówno jeśli chodzi o same noclegi jak i infrastrukturę dodatkową. Polacy częściej niż to miało miejsce przed laty wybierają domki letniskowe nad morzem niż tradycyjne pokoje gościnne czy kwatery prywatne. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom właściciele obiektów w takich miejscowościach jak Ustka, Rowy, Łeba czy Jarosławiec zamieniają dotychczasowe katery na komfortowe domki letniskowe i apartamenty nad morzem. W niektórych miejscowościach domki letniskowe stanowią większość jeśli chodzi o zabudowę turystyczną. Np. w miejscowości Rowy domki letniskowe stanowią ponad 60% całkowitej ilości noclegów, a np. domki letniskowe w Poddąbiu to prawie 90%. W latach 70-tych dużą popularnością cieszyły się takie miejscowości jak Sopot, Kołobrzeg czy maleńka miejscowość Dębki. Obecnie w miejscowości Dąbki domki letniskowe to najchętniej wybierane typy obiektów.

Jedną z miejscowości nad morzem, która oferuje nietypowe domki letniskowe jest Dębina. Popularną zabudową są w Dębinie domy z bali. Budowane w większości przez polskich górali.

Jeśli interesują was domki letniskowe z basenem nad morzem albo domy z bali w klimatach góralskich to znajdziecie to wszystko wybierając wczasy nad morzem Bałtyckim !.